Об'яви / Новини

До уваги користувачів нашого сайту! Запрошуємо відвідати наш інформаційний ресурс - новий сайт Великокопанівської територіальної громади. http://vkopanivska.gromada.org.ua

Об'ява 20.02.2017

10 лютого 2017 року відбулася третя сесія Великокопанівської сільської ради на якій прийнято нову структуру сільської ради. Враховуючи це рішення, з 1-го березня 2017 року при  виконкомі сільської ради почне свою роботу Великокопанівський відділ освіти.

Новина 15.02.2017

15 лютого відзначається 28-ма річниця виведення радянських військ з Афганістану. Сьогодні до цієї дати у Великокопанівській громаді приурочили відкриття меморіальних дошок загиблим воїнам-афганцям Кононенка Олексія Євгенійовича та Андрєєва Миколи Миколайовича на стінах навчальних закладів Олешківського  МНВК та Великокопанівської ЗОШ, в стінах яких вони в свій час навчалися. Вшанувати пам’ять загиблих побратимів прийшли сьогодні учасники бойових дій в Афганістані, а також рідні, однокласники, школярі, жителі Великокопанівської громади.

Новина 15.02.2017

10 лютого 2017 року відбулося засідання 3 сесії VIII скликання, на якій було розглянуто такі питання: про план роботи на 2017 рік; про внесення змін до структури сільської ради; про податки і збори на 2017 рік; про звіт КП "Великокопанівське", про виконанння бюджету за 2016 рік; про вступ до асоціації ОТГ;,про зміни до бюджету; про створення відділу освіти на надання йому статусу юридичної особи.

Новина 14.02.2017

Виконавчий комітет

Склад виконавчого комітету Великокопанівської сільської ради

Сільський голова - Костенко Валентина Дмитрівна ;

Заступник сільського голови з питань діяльності виконавчого органу ради -Коцар Валентина Миколаївна;

Секретар виконкому - Грицаєнко Лариса Миколаївна.

Члени виконкому:

Лишак Наталя Іванівна- директор Абрикосівської ЗОШ;

Тимчак Любов Андріївна- в.о. старости селища Абрикосівка;

Самойлова Наталя Анатоліївна-член громадської організації Абрикосівський «Оберіг»;

Мазуркевич Володимир Михайлович - провідний інженер лісових культур «Великокопанівського ДЛМГ»;

Ткаченко Микола Леонідович - працівник ВАТ ім. Фрунзе;

Лєкович Іван Васильович - помічник народного депутата Верховної Ради;

Болгар Роман Сергійович - не працює;

Мазуркевич Тарас Володимирович - не працює;

Білобородько Любов Іванівна - завідуюча комунальним закладом «Дошкільний навчальний заклад ясла-садок «Ягідка» Великокопанівської сільської ради» ;

Кіндра Олена Іванівна - секретар Великокопанівської сільської ради;

Шушко Тетяна Віталіївна - вчитель Великокопанівської ЗОШ І-ІП ступенів;

Янчуков Сергій Матвійович - головний лікар Великокопанівської лікарської амбулаторії КЗ «Цюрупинський центр первинної медико-санітарної допомоги» Херсонської області.