Об'яви / Новини

До уваги користувачів нашого сайту! Запрошуємо відвідати наш інформаційний ресурс - новий сайт Великокопанівської територіальної громади. http://vkopanivska.gromada.org.ua

Об'ява 20.02.2017

10 лютого 2017 року відбулася третя сесія Великокопанівської сільської ради на якій прийнято нову структуру сільської ради. Враховуючи це рішення, з 1-го березня 2017 року при  виконкомі сільської ради почне свою роботу Великокопанівський відділ освіти.

Новина 15.02.2017

15 лютого відзначається 28-ма річниця виведення радянських військ з Афганістану. Сьогодні до цієї дати у Великокопанівській громаді приурочили відкриття меморіальних дошок загиблим воїнам-афганцям Кононенка Олексія Євгенійовича та Андрєєва Миколи Миколайовича на стінах навчальних закладів Олешківського  МНВК та Великокопанівської ЗОШ, в стінах яких вони в свій час навчалися. Вшанувати пам’ять загиблих побратимів прийшли сьогодні учасники бойових дій в Афганістані, а також рідні, однокласники, школярі, жителі Великокопанівської громади.

Новина 15.02.2017

10 лютого 2017 року відбулося засідання 3 сесії VIII скликання, на якій було розглянуто такі питання: про план роботи на 2017 рік; про внесення змін до структури сільської ради; про податки і збори на 2017 рік; про звіт КП "Великокопанівське", про виконанння бюджету за 2016 рік; про вступ до асоціації ОТГ;,про зміни до бюджету; про створення відділу освіти на надання йому статусу юридичної особи.

Новина 14.02.2017

Великі Копані - загальний огляд

Великі Копані - загальний огляд

Сільска радаОфіційний сайт Великокопанівської сільської ради – це довідник села Великі Копані Цюрупинського району Херсонської області, в якому представлено різнобічний огляд історії села, археології, культурних та освітніх програм, змальовано економічний та соціальний портрети, включно з програмами економічного та соціального розвитку села, цільовими програмами, переліком та детальною інформацію про комунальні підприємства, пенсійний фонд, кількість зайнятого населення та інші паспортні дані селища. Окремий розділ розповість про всі господарства сільської ради. Усі ці та інші розділи зацікавлять не лише інвесторів, а і спеціалістів, що потребують точних офіційних показників соціально-економічного розвитку с. Великі Копані Цюрупинського району Херсонської області (Україна). Надані інформаційні і статистичні дані регулярно оновлюються.
В розділі «Дошка пошани» та «Наші копанці» йдеться про видатних, яскравих та цікавих людей, які небайдужі до цієї благодатної землі та прикладають багато зусиль до відродження та збагачення рідного краю.
Великі Копані — село, розташоване в 25 км до північного сходу від районного центру. На околиці села проходить однойменна залізнична станція на лінії Херсон — Джанкой. Населення — 6200 осіб, з яких близько 3000 жителів працездатного віку. Сільраді підпорядковано також село Добросілля.
Святкування дня народження селаСільська рада завжди працює над вдосконаленням умов життя місцевих жителів. З 2000 року почалося відродження села Великі Копані. Силами сільського голови та депутатів місцевої ради був взятий курс на те, щоб задовольнити потреби селян та села, зробити їх життя кращім, багатшим духовно.
Першою в районі Великокопанівська сільська рада взяла на свій бюджет дільничну лікарню с. Великі Копані та ФП с. Добросілля. У лікарні відкрито стоматологічний кабінет, куди придбано сучасне стоматологічне обладнання. В ньому безкоштовно лікують жителів сіл, що входять до складу Великокопанівської сільської ради. Лікарня зі стаціонаром на 15 ліжок та амбулаторією, має кабінет для фізичних процедур, який також обладнано сучасною технікою. Придбано і ортопедичне ліжко, для лікування захворювань хребта. Завдяки бюджету сільської ради, дуже затишно та зручно почувають себе дітки у відремонтованому та добре опаленому дитячому садочку з найсучаснішою побутовою технікою.
день освітиСилами сільської ради зроблено капітальний ремонт сільського Будинку культури, який деякий час відлякував мешканців села своїми темними вікнами. Зараз – це центр культурного життя селян. Працюють гуртки художньої самодіяльності, драматичні, танцювальні гуртки, які відвідують із задоволенням і дорослі і діти. Для їх роботи є все необхідне: гарні керівники, сучасна техніка, яскраві костюми.
Наразі відремонтовано всі будівлі, що перебувають на балансі сільради.
При сільській раді працює Рада ветеранів війни та праці, відділення управління соціального захисту населення, під опікою якого знаходяться одинокі люди похилого віку, малозабезпечені сім’ї.
великі копаніПро роботу депутатів виконкому та особисто голови сільської ради В.Д. Костенко свідчать грамоти від вищих інстанцій. Ось уже два роки наша сільська рада є кращою в районі, про що також свідчать грамоти та нагороди.
Гордістю села на сьогодні є те, що молоді люди не залишають село, а працюють і живуть на рідній землі, на якій вони народились та виросли. Також великим показником добробуту селян є те, що народжуваність перевищує смертність населення.
Основними напрямками виробництва в галузі рослинництва є вирощування овочів, садів та виноградників. Пріоритетним інвестиційним напрямком є туризм. Туристичні маршрути містами козацької слави та переходи найбільшою пустелею Європи - Олешківськими пісками - зроблять відпочинок незабутнім.
мешканці села великі копаніНа території теперішнього селища Великі Копані знаходиться багато археологічних та історичних пам’яток, які були свідками різноманітних поселень епохи неоліту, бронзи, міді, скіфських та слов'янських поселень часів Київської Русі, козацьких - часів Запорізької та Олешківської Січі. Офіційні дані про заснування села Великі Копані датовано 1796 роком.
Великі Копані відомі сьогодні на всю Україну своїм величезним овочевим ринком, на якому обмінюються товарами оптовики Білорусі, Молдови, Прибалтики та Росії. Навіть з Польщі приїжджають за херсонськими овочами та фруктами. На ринку надаються послуги по ремонту одягу, взуття, побутової техніки, відкрито сучасну перукарню. Є можливість придбати всі необхідні ліки в аптеках. Збудовано ряд затишних кафе, де можуть відпочити та смачно пообідати всі охочі. Цей ринок сільськогосподарської продукції поповнює бюджет не лише сільської ради.
На даний час головним питанням, яке поставила перед собою сільська рада є газифікація села, ремонт та освітлення сільських вулиць, покращення добробуту селян.
Громадяни с. Великі Копані живуть надією подолати всі сучасні негаразди та разом з усім народом України створити життя, достойне Людини з великої літери.