Об'яви / Новини

До уваги користувачів нашого сайту! Запрошуємо відвідати наш інформаційний ресурс - новий сайт Великокопанівської територіальної громади. http://vkopanivska.gromada.org.ua

Об'ява 20.02.2017

10 лютого 2017 року відбулася третя сесія Великокопанівської сільської ради на якій прийнято нову структуру сільської ради. Враховуючи це рішення, з 1-го березня 2017 року при  виконкомі сільської ради почне свою роботу Великокопанівський відділ освіти.

Новина 15.02.2017

15 лютого відзначається 28-ма річниця виведення радянських військ з Афганістану. Сьогодні до цієї дати у Великокопанівській громаді приурочили відкриття меморіальних дошок загиблим воїнам-афганцям Кононенка Олексія Євгенійовича та Андрєєва Миколи Миколайовича на стінах навчальних закладів Олешківського  МНВК та Великокопанівської ЗОШ, в стінах яких вони в свій час навчалися. Вшанувати пам’ять загиблих побратимів прийшли сьогодні учасники бойових дій в Афганістані, а також рідні, однокласники, школярі, жителі Великокопанівської громади.

Новина 15.02.2017

10 лютого 2017 року відбулося засідання 3 сесії VIII скликання, на якій було розглянуто такі питання: про план роботи на 2017 рік; про внесення змін до структури сільської ради; про податки і збори на 2017 рік; про звіт КП "Великокопанівське", про виконанння бюджету за 2016 рік; про вступ до асоціації ОТГ;,про зміни до бюджету; про створення відділу освіти на надання йому статусу юридичної особи.

Новина 14.02.2017

Дитячий ясла-садочок "Ягідка"

дитячий ясла-садок ЯгідкаНаш садочок розташований за адресою: с. Великі Копані, вул. Карбишева, тел. 48-3-43. побудований він був в 1978 році.
Потужність – 6 вікових груп, 140 дітей.
Керівник дошкільного навчального закладу – Білобородько Любов Іванівна – освіта вища; педагогічний стаж – 40 років. Всі вихователі ДНЗ мають вищу та базову освіту.
В дитячому ясла-садочку працюють:
- практичний психолог;
- методист;
- музичний керівник.
Колектив ДНЗ с. Великі Копані бере активну участь в заходах села, району.
Методична робота будується на основі рекомендації Базового компонента дошкільної освіти, діючих програм „Я у світі”, „Дитина” та розробки журналів „Дошкільне виховання”, „Розкажіть онуку” і т.д..
Медичне обслуговування ДНЗ здійснює медична сестра.

харчоблок дитячого садкаСмачне, здорове, різноманітне триразове харчування вартістю від 9 до 12 грн. на день (оплата 70 % сільська рада + 30 % батьки) є запорукою здоров”я дітей ДНЗ „Ягідка” с. Великі Копані.

Сьогодні відкрито 6 груп, «Ягідку» відвідують 140 малюків. Нещодавно сільрада подарувала іменинникам величезний музичний центр з караоке.

У тісному контакті колективів загальноосвітньої школи, дитячого садочку “Ягідка”, шкільної та сільської бібліотек та Будинку культури проводяться масово-розважальні заходи: театралізовані вистави, народні гуляння, дитячі ранки, тематичні концерти, вечори пам’яті та ін.