Об'яви / Новини

До уваги користувачів нашого сайту! Запрошуємо відвідати наш інформаційний ресурс - новий сайт Великокопанівської територіальної громади. http://vkopanivska.gromada.org.ua

Об'ява 20.02.2017

10 лютого 2017 року відбулася третя сесія Великокопанівської сільської ради на якій прийнято нову структуру сільської ради. Враховуючи це рішення, з 1-го березня 2017 року при  виконкомі сільської ради почне свою роботу Великокопанівський відділ освіти.

Новина 15.02.2017

15 лютого відзначається 28-ма річниця виведення радянських військ з Афганістану. Сьогодні до цієї дати у Великокопанівській громаді приурочили відкриття меморіальних дошок загиблим воїнам-афганцям Кононенка Олексія Євгенійовича та Андрєєва Миколи Миколайовича на стінах навчальних закладів Олешківського  МНВК та Великокопанівської ЗОШ, в стінах яких вони в свій час навчалися. Вшанувати пам’ять загиблих побратимів прийшли сьогодні учасники бойових дій в Афганістані, а також рідні, однокласники, школярі, жителі Великокопанівської громади.

Новина 15.02.2017

10 лютого 2017 року відбулося засідання 3 сесії VIII скликання, на якій було розглянуто такі питання: про план роботи на 2017 рік; про внесення змін до структури сільської ради; про податки і збори на 2017 рік; про звіт КП "Великокопанівське", про виконанння бюджету за 2016 рік; про вступ до асоціації ОТГ;,про зміни до бюджету; про створення відділу освіти на надання йому статусу юридичної особи.

Новина 14.02.2017

Напрямки роботи

Робота по забезпеченню правопорядку

6.1. В 2008 році на базі Великокопанівської сільської ради створено підрозділ міліції, який очолює Гревцов А.В.
Підрозділ тісно співпрацює з пунктом охорони громадського правопорядку. Для більш якісної роботи цих підрозділів були виділені кошти в сумі 63 тис. грн. для проведення капітального ремонту приміщення, в якому вони працюють.
Сільська рада взяла на свій баланс ставки громадського помічника дільничного інспектора міліції та начальника опорного пункту, за якими закріплено автомобіль «Москвич», придбана спец. форма.
6.2. З метою профілактики правопорушень на довіреній дільниці інспектором проведено роботу.
Систематично ведеться чергування при проведенні дискотеки для молоді села (при будинку культури та школі). Під час чергування постійно ведуться індивідуальні бесіди з молоддю, надаються конкретні поради.
Раз в місяць інспектори зустрічаються з особами, які потребують постійного контролю за їх поведінкою, здійснюються рейди до місця проживання (зокрема до осіб, які не є місцевими мешканцями).
Інспектори є членами ради профілактики при загальноосвітній школі. В школі підготовлено і проведено бесіди на тему: «Закон і ми», «Злочин і кара», «Правова і моральна поведінка, співвідношення між ними».
З метою попередження правопорушень серед неповнолітніх, ведеться робота з батьками. Зокрема проведено бесіду на класних батьківських зборах на тему «Батьки несуть відповідальність за своїх дітей», проводяться індивідуальні бесіди з батьками за місцем проживання.
Спільно з головним лікарем Великокопанівської дільничної лікарні, дільничними інспекторами міліції проводяться лекції серед учнів середніх та старших класів по боротьбі з наркоманією, СНІДом та алкоголізмом.
З метою залучення молоді до повноцінного відпочинку в селі працює спортивний клуб «Сакура», при якому працюють гуртки з карате, боксу, танцювальний. При школі працюють спортивні секції – роботі яких інспектором надається належна допомога.
Особи, які схильні до правопорушень, знаходяться в інспекторів на обліку, робота з ними ведеться планомірно, результати роботи аналізуються. Під час проведення спортивних, культурних та масових заходів належний правопорядок забезпечується на належному рівні працівниками пункту охорони правопорядку. Ведеться робота по створенню народної дружини.