Об'яви / Новини

До уваги користувачів нашого сайту! Запрошуємо відвідати наш інформаційний ресурс - новий сайт Великокопанівської територіальної громади. http://vkopanivska.gromada.org.ua

Об'ява 20.02.2017

10 лютого 2017 року відбулася третя сесія Великокопанівської сільської ради на якій прийнято нову структуру сільської ради. Враховуючи це рішення, з 1-го березня 2017 року при  виконкомі сільської ради почне свою роботу Великокопанівський відділ освіти.

Новина 15.02.2017

15 лютого відзначається 28-ма річниця виведення радянських військ з Афганістану. Сьогодні до цієї дати у Великокопанівській громаді приурочили відкриття меморіальних дошок загиблим воїнам-афганцям Кононенка Олексія Євгенійовича та Андрєєва Миколи Миколайовича на стінах навчальних закладів Олешківського  МНВК та Великокопанівської ЗОШ, в стінах яких вони в свій час навчалися. Вшанувати пам’ять загиблих побратимів прийшли сьогодні учасники бойових дій в Афганістані, а також рідні, однокласники, школярі, жителі Великокопанівської громади.

Новина 15.02.2017

10 лютого 2017 року відбулося засідання 3 сесії VIII скликання, на якій було розглянуто такі питання: про план роботи на 2017 рік; про внесення змін до структури сільської ради; про податки і збори на 2017 рік; про звіт КП "Великокопанівське", про виконанння бюджету за 2016 рік; про вступ до асоціації ОТГ;,про зміни до бюджету; про створення відділу освіти на надання йому статусу юридичної особи.

Новина 14.02.2017

Напрямки роботи

Робота з вирішення соціальних питань.

5.1. В сільській раді працює центр соціального захисту населення (керівник Самборська Л.В.). Працівниками цього центру обслуговуються тридцять одиноко проживаючих громадян похилого віку. Постійно оформляються документи для отримання субсидій, дотацій та інших пільгових виплат.
За 8 місяців 2008 року:

 • оформлено допомоги у зв’язку з вагітністю та пологами - 39;
 • одноразової допомоги при народженні дитини - 46;
 • допомоги одиноким матерям - 40;
 • по догляду за дитиною до 3-х років - 53;
 • соціальних пенсій - 5;
 • здійснюється догляд за дитиною-інвалідом - 7;
 • допомога по догляду за псих. хворим - 4;
 • тимчасова допомога сім’ям з дітьми - 8;
 • оформлено субсидій - 117;
 • оформлено статус «жертви нацистських переслідувань» - 1чол.;
 • за проф. ознакою на отримання пільг звернулося - 46 чол.

Виконкомом надається матеріальна допомога малозабезпеченим, інвалідам ветеранам війни, праці, сім’ям, що втратили годувальника, багатодітним сім’ям, громадянам похилого віку: в середньому розміром по 500 гривень кожному.
Працівниками соціального центру захисту населення обслуговуються тридцять шість одиноко проживаючих громадян похилого віку, їм надається допомога по веденню господарства, придбанню ліків, продуктів харчування, надається допомога багатодітним сім’ям у вигляді наборів продуктів харчування.
Взимку 2007-2008 року виділено 50 тис. грн. на придбання дров інвалідам та учасникам бойових дій ВВв, дітям-сиротам, напівсиротам, малозабезпеченим, багатодітним сім’я, одиноким людям похилого віку.
На період опалювального сезону 2008-2009 року закладено на придбання дров пільговим категоріям 28 тис. грн.
5.2. На території сільської ради працює Великокопанівська ЗОШ, в якій навчається 860 учнів, забезпечений повноцінний навчальний процес, кадрами забезпечена в повній мірі.
Здійснюється підвіз «Шкільним автобусом» дітей з села Добросілля та Лісгоспу. При школі відкрита їдальня, в якій харчується 306 дітей, із них на безкоштовному харчуванні 3 дітей пільгових категорій. З 01.10.2008 сільська рада бере на себе обов’язки харчувати 14 дітей-пільговиків.
В 2008 році депутатським корпусом було виділено 20 тис. грн. на оздоровлення 13 дітей (напівсиріт, сиріт, обдарованих).
Працює дитячий садок «Ягідка» який відвідують близько 140 дітей. Денне харчування складає 9 грн. на одну дитину: з них 70% за рахунок сільської ради, 30% - батьків. Одна дитина із сім’ї чорнобильців на 100% звільнені від оплати, а десять дітей із багатодітних сімей та напівсироти на 50%.
Працюють дитяча та доросла бібліотеки – (кадрами забезпечені). Сільською радою надана допомога у оформлені підписки періодичних видань на 2008 рік, придбана художня література та сучасні енциклопедії та довідники.
ПП Негой Н.І. подаровано, у власність сільської ради, приміщення спортивного залу, в якому на даний час організовані секції по кіокушин-карате та боксу. Під фінансовою підтримкою сільської ради в селі працюють спортивні секції: 2 команди по футболу, волейбол, баскетбол, шахів, шашок.
В 2007 році сільська рада зайняла І місце в комплексних спортивних змаганнях району.
Будинок культури в селі Великі Копані частково передано в оренду приватному підприємцю, яким організовано: проведення дискотек, молодіжних вечорів, функціонує молодіжне кафе-бар. При будинку культури відкрито та працює 10 гуртків та 5 клубних секцій, які відвідують 26 дорослих та 70 дітей.
Повноцінно працює і клуб с. Добросілля.
Виконкомом видано дозволи на торгівлю медичними препаратами, внаслідок чого працюють два аптечних кіоски, в яких надаються пільги та знижки для пенсіонерів. Пільгова категорія громадян забезпечується лікарськими засобами та виробами медичного призначення.
5.3. У Великих Копанях вирішуються відповідно до законодавства питання опіки та піклування. Рішенням виконкому вирішуються питання затвердження опіки над неповнолітніми та її зняття, надання матеріальної допомоги малозабезпеченим громадянам, звільнення від оплати за утримання дитини в дитячому садку одиноких матерів, тощо. Станом на 1.09.2008 року на обліку сільської ради 3 дитини, які знаходяться під опікою, 36 багатодітних сімей, 10 неблагополучних, призначено піклувальників 11 людям, які потребують стороннього догляду.
Взимку 2007-2008 року дітям-сиротам, напівсиротам, багатодітним сім’ям було завезено дрова. На зимовий період цього року також закладено кошти для забезпечення дровами сімей даних категорій.
Дітям пільгових категорій до свят Святого Миколая, Нового року, Різдва видаються подарунки у вигляді продуктових наборів.
5.4. Виконкомом сільської ради виділяються кошти для участі дітей та дорослих в спортивних змаганнях різних рівнів.