Об'яви / Новини

До уваги користувачів нашого сайту! Запрошуємо відвідати наш інформаційний ресурс - новий сайт Великокопанівської територіальної громади. http://vkopanivska.gromada.org.ua

Об'ява 20.02.2017

10 лютого 2017 року відбулася третя сесія Великокопанівської сільської ради на якій прийнято нову структуру сільської ради. Враховуючи це рішення, з 1-го березня 2017 року при  виконкомі сільської ради почне свою роботу Великокопанівський відділ освіти.

Новина 15.02.2017

15 лютого відзначається 28-ма річниця виведення радянських військ з Афганістану. Сьогодні до цієї дати у Великокопанівській громаді приурочили відкриття меморіальних дошок загиблим воїнам-афганцям Кононенка Олексія Євгенійовича та Андрєєва Миколи Миколайовича на стінах навчальних закладів Олешківського  МНВК та Великокопанівської ЗОШ, в стінах яких вони в свій час навчалися. Вшанувати пам’ять загиблих побратимів прийшли сьогодні учасники бойових дій в Афганістані, а також рідні, однокласники, школярі, жителі Великокопанівської громади.

Новина 15.02.2017

10 лютого 2017 року відбулося засідання 3 сесії VIII скликання, на якій було розглянуто такі питання: про план роботи на 2017 рік; про внесення змін до структури сільської ради; про податки і збори на 2017 рік; про звіт КП "Великокопанівське", про виконанння бюджету за 2016 рік; про вступ до асоціації ОТГ;,про зміни до бюджету; про створення відділу освіти на надання йому статусу юридичної особи.

Новина 14.02.2017

Напрямки роботи

Робота по комунальному та побутовому обслуговуванню.

4.1. В 2005 році на території Великокопанівської сільської ради створене комунальне господарство «Великокопанівське» (директор Чиньоний В.М.), сільська рада доклала усіх зусиль для створення матеріально-технічної бази господарства: виділено приміщення для адміністрації, придбана техніка (5 тракторів, газонокосарка, 2 бензопили).
Комунальне господарство обслуговує та підтримує в робочому стані водопровідну мережу села, надає послуги населенню по розпилюванню дров, вивозу сміття, перевезенню вантажів по селу, оранці городів, завантаженню будівельних матеріалів, грейдеруванню (частково). Комунальному господарству виділені земельні ділянки для:
організації сміттєзвалища та скотомогильника (Рішенням третьої сесії 5 скликання № 37(1) від 05.07.2006 року затвердженні матеріали погодження місця розташування об’єкту та наданий дозвіл на розробку проекту відведення земельної ділянки).
організації платних авто паркувань по вул. Леніна та Андрєєва. (Рішенням № 43 від 05.07.2006 року надано дозвіл на збір матеріалів погодження місця розташування об’єкту).
У зв’язку зі створенням комунального господарства з’явилася можливість працевлаштувати 8 осіб.
4.2. На території сільської ради функціонує ринок «Нежданний», на якому розміщені об'єкти, які надають населенню побутові послуги, зокрема: дві приватні перукарні ПП Степанова І. та ПП Бакоян М.Т., ремонт взуття, перемотка електродвигунів, столярні роботи, ательє по ремонту одягу.
Наявність пробійних свердловин майже в кожному подвір'ї села знімає необхідність створення водомережі. Село забезпечено в достатній мірі електрострумом. Освітлення вулиць здійснюється приватним способом.
Рішенням сесії виділено місце для розташування сміттєзвалища. На даний момент проходять експертизу проекти відведення землі та проект на будівництво. Вивіз сміття організовується головами вуличних комітетів, приватним транспортом та транспортом КП «Великокопанівське».
4.3. На сесії сільської ради прийнята програма «Ліси Херсонщини», яка фінансується сільською радою.
З початку року ліквідовано 2 стихійних сміттєзвалища, наведено порядок на газонах перед підприємствами та установами, загальною площею 3,6 га.
Посаджено 200 дерев, 90 кущів та 50 кущів троянд. Проводилося грейдерування доріг, вулиць.
4.4. На території сільської ради розташовано три цвинтаря, які утримуються сільською радою в належному стані. Періодично проводиться упорядкування пам'ятників загиблим односельчанам в ВВв, Братської могили та меморіалу воїнів, які загинули, захищаючи наше село, Могили Невідомого солдата та інших пам'ятників ВВв.
4.5. По Великокопанівській сільській раді відсутня заборгованість по сплаті за спожиту електроенергію.