Об'яви / Новини

До уваги користувачів нашого сайту! Запрошуємо відвідати наш інформаційний ресурс - новий сайт Великокопанівської територіальної громади. http://vkopanivska.gromada.org.ua

Об'ява 20.02.2017

10 лютого 2017 року відбулася третя сесія Великокопанівської сільської ради на якій прийнято нову структуру сільської ради. Враховуючи це рішення, з 1-го березня 2017 року при  виконкомі сільської ради почне свою роботу Великокопанівський відділ освіти.

Новина 15.02.2017

15 лютого відзначається 28-ма річниця виведення радянських військ з Афганістану. Сьогодні до цієї дати у Великокопанівській громаді приурочили відкриття меморіальних дошок загиблим воїнам-афганцям Кононенка Олексія Євгенійовича та Андрєєва Миколи Миколайовича на стінах навчальних закладів Олешківського  МНВК та Великокопанівської ЗОШ, в стінах яких вони в свій час навчалися. Вшанувати пам’ять загиблих побратимів прийшли сьогодні учасники бойових дій в Афганістані, а також рідні, однокласники, школярі, жителі Великокопанівської громади.

Новина 15.02.2017

10 лютого 2017 року відбулося засідання 3 сесії VIII скликання, на якій було розглянуто такі питання: про план роботи на 2017 рік; про внесення змін до структури сільської ради; про податки і збори на 2017 рік; про звіт КП "Великокопанівське", про виконанння бюджету за 2016 рік; про вступ до асоціації ОТГ;,про зміни до бюджету; про створення відділу освіти на надання йому статусу юридичної особи.

Новина 14.02.2017

Напрямки роботи

СТАН ВИКОНАННЯ ПРОГРАМИ СОЦІАЛЬНО–ЕКОНОМІЧНОГО РОЗВИТКУ ТЕРИТОРІЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ТА БЮДЖЕТУ

2.1. Рішенням Великокопанівської сільської ради затверджений план соціально-економічного розвитку села на 2002-2010 роки. При складанні бюджету сільської ради на 2008 рік заплановані кошти на підтримку цієї програми.
Створюються умови на всіх виробничих та приватних ділянках для продуктивності та збільшення доходів населення (виконкомом надаються земельні ділянки під будівництво та для ведення особистого селянського господарства, надаються дозволи на відкриття торгових точок, малих підприємств, що сприяє створенню нових робочих місць та ін.)
Впроваджуються заходи по поліпшенню матеріального становища та підвищення престижу сільської інтелігенції (надаються направлення на навчання випускникам Великокопанівської ЗОШ, спеціалісти установ та організацій, розташованих на території ради, направляються на курси підвищення кваліфікації (вчителі, бухгалтера, спеціалісти з земельних питань).
Ведеться робота по посиленню соціального захисту населення найуразливіших верств населення села (керівником центру соціального захисту населення -Самборською Л.В. постійно оформлюються документи на отримання встановлених законодавством виплат).
Розвиток сіл Великі Копані та Добросілля здійснюється спільними зусиллями виконкому, депутатського корпусу, адміністраціями установ та підприємств, активу села , до якого входять найактивніші мешканці.
2.2. Станом на 01.09.2008 року по Великокопанівській сільській раді виконано бюджет на 135 відсотків, а саме:
плата за землю складає 137,7 % виконання,
орендна плата з юридичних осіб - 126,7 % виконання,
земельний податок з фізичних осіб - 114,7 % виконання,
місцеві податки та збори - 130,7 % виконання,
комунальний податок - 130,6 % виконання,
ринковий збір - 131,0 % виконання.
Депутатської комісією з питань планування, бюджету, фінансування та соціального розвитку села та спеціалістами сільської ради по бух обліку та звітності постійно ведеться активна робота щодо своєчасного надходження коштів до місцевого бюджету.
2.3. На балансі Великокопанівської сільської ради знаходяться наступні установи: Великокопанівська дільнична лікарня, дитячий садок «Ягідка»Будинок культури с. Великі Копані, клуб с. Добросілля, ФАП с. Добросілля, які працюють та утримуються в належному стані, розроблені та виконані заходи по підготовці цих установ до роботи в осінньо-зимовий період.
2.4. Виконкомом Великокопанівської сільської ради постійно надаються дозволи на відкриття торгових точок та дозволи на торгівлю. Внаслідок цього на території ради з’являються приватні підприємства, які створюють робочі місця.
Так на території сільської ради відкрито 4 АЗС, працевлаштовані 38 осіб. Відкрита газова автозаправка по вул. Леніна, що дало можливість працевлаштувати близько 10 осіб.
Відкрито кафе «Тандем», працевлаштовані 8 осіб.
Відкрито магазини «Жанна», «Адоніс», «Газда», два продовольчі магазини, на яких працевлаштована 22 особи.
На території ради розташований приватний ринок «Нежданний» та «Негой», які постійно потребують створення нових робочих місць.
Адміністрацією ринку замінено ряд тимчасових торгівельних точок на капітальне будівництво гарних сучасних будівель, в яких розміщені магазини: «Хліб», «Крапельне зрошення», «Побутова техніка», «Аптека», «Горілочка», «Продмаркет», «Автозапчастини», «Іграшки», «Вікна і двері», «Меблевий».
ТОВ БВФ «Неждана» відновила роботу холодильника, столярної майстерні, надаються послуги перевезень вантажів, грейдерування та ін.
Всього ТОВ БВФ «Неждана» забезпечила робочими місцями близько 100 осіб.