Об'яви / Новини

До уваги користувачів нашого сайту! Запрошуємо відвідати наш інформаційний ресурс - новий сайт Великокопанівської територіальної громади. http://vkopanivska.gromada.org.ua

Об'ява 20.02.2017

10 лютого 2017 року відбулася третя сесія Великокопанівської сільської ради на якій прийнято нову структуру сільської ради. Враховуючи це рішення, з 1-го березня 2017 року при  виконкомі сільської ради почне свою роботу Великокопанівський відділ освіти.

Новина 15.02.2017

15 лютого відзначається 28-ма річниця виведення радянських військ з Афганістану. Сьогодні до цієї дати у Великокопанівській громаді приурочили відкриття меморіальних дошок загиблим воїнам-афганцям Кононенка Олексія Євгенійовича та Андрєєва Миколи Миколайовича на стінах навчальних закладів Олешківського  МНВК та Великокопанівської ЗОШ, в стінах яких вони в свій час навчалися. Вшанувати пам’ять загиблих побратимів прийшли сьогодні учасники бойових дій в Афганістані, а також рідні, однокласники, школярі, жителі Великокопанівської громади.

Новина 15.02.2017

10 лютого 2017 року відбулося засідання 3 сесії VIII скликання, на якій було розглянуто такі питання: про план роботи на 2017 рік; про внесення змін до структури сільської ради; про податки і збори на 2017 рік; про звіт КП "Великокопанівське", про виконанння бюджету за 2016 рік; про вступ до асоціації ОТГ;,про зміни до бюджету; про створення відділу освіти на надання йому статусу юридичної особи.

Новина 14.02.2017

Напрямки роботи

ОРГАНІЗАЦІЙНА РОБОТА РАДИ

1.1. Згідно вимог Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» в сільській раді регулярно проводяться засідання сесій сільської ради, оформлюються протоколи сесій, рішення і документи до них, налагоджена робота постійних депутатських комісій (постійна депутатська комісія з питань АПК, земельних ресурсів, будівництва та охорони навколишнього середовища – голова Чиньоний В.М., депутатська комісія з питань депутатської діяльності та етики – голова Завгородній С.А., депутатська комісія з питань планування, фінансів, бюджету та соціального розвитку села – голова Симоненко С.П. , депутатська комісія з питань законності і правопорядку, захисту прав громадян, гуманітарних питань, медицини, освіти, культури, торгівельного і побутового обслуговування, молоді і спорту – голова Комар О.В., узгоджувальна комісія – голова Картавцев М.Г., адміністративна комісія – голова Щербина А.А., жіноча рада – голова Білобородько Л.І.), розроблені плани роботи, проводяться засідання зазначених комісії, ведуться протоколи, періодично депутати сільської ради звітуються перед виборцями про свою роботу. З початку п’ятого скликання у Великокопанівській сільській раді проведено більш ніж 30 засідання сесій, щомісячно проходять засідання виконкому, засідання постійних депутатських комісій проходять згідно прийнятого регламенту роботи ради.
1.2. В сільській раді налагоджений контроль за виконанням рішень сесій, виконкомів, розпоряджень сільського голови. Рішення приймаються згідно діючого законодавства України та впливають на поліпшення соціального становища села.
1.3. Робота по розгляду звернень громадян села у виконкомі Великокопанівської сільської ради здійснюється згідно Закону України «Про звернення громадян», Указів Президента України від 13 серпня 2002 року № 700/2002 «Про додаткові заходи щодо забезпечення реалізації громадянами конституційного права на звернення» та від 14 квітня 2004 року № 434/2004 «Про невідкладні заходи з удосконалення організації прийому громадян органами державної влади, органами місцевого самоврядування та посадовими службовими особами цих органів».
Реєстрація звернень громадян здійснюється в день їх надходження до виконкому в журналі реєстрації.
Після реєстрації звернення попередньо розглядаються сільським головою, а потім передаються безпосередньо виконавцям. Особи, відповідальні за розгляд звернень громадян об’єктивно та вчасно їх розглядають, перевіряють викладені в них факти, приймають рішення, про що повідомляють заявника.
Згідно затвердженої номенклатури справ в сільській раді ведуться журнали заяв і скарг громадян з особистих питань і матеріали їх розгляду, статистичні відомості, що подаються до районної інспекції ЦСУ, матеріали по листуванню з установами та організаціями з питань, що стосуються громадян, журнали обліку прийому громадян секретарем та сільським головою, списки інвалідів, учасників ВВВ, вдів померлих інвалідів ВВв, вдів загиблих воїнів ВВв та афганців, матеріали по роботі з багатодітними і одинокими матерями, інвалідами ВВв і праці, неповнолітніми громадянами, журнал реєстрації вхідних документів, журнал реєстрації пропозиції, заяв і скарг громадян, ін. Станом на 01.01.2008 року поновлено списки інвалідів ВВв, багатодітних та одиноких матерів, створено банк даних неблагополучних сімей, дітей схильних до бродяжництва, схильних до вживанню алкоголю, малозабезпечених сімей. З початку року до сільської ради надійшло 121 звернення громадян, з яких більша частина вирішена на місцевому рівні, більшість звернень стосуються земельних питань, питань електрозабезпечення, освіти та медицини.
1.4. Згідно вимог Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування», всі посадові особи сільської ради (сільський голова Костенко В.Д., секретар Кіндра О.І., спеціаліст з земельних питань І категорії Комар О.В. та спеціаліст з земельних питань ІІ категорії Скляр А.М., спеціаліст у справах сім’ї та молоді Грицаєнко Л.М., головний бухгалтер Ідрісова Ш.Д., спеціаліст по фінансовій звітності І категорії Ліляк О.І., спеціаліст по фінансовій звітності І категорії Крайнюкова А.М.) прийняли Присягу, щорічно здаються декларації про їх доходи, цінні папери, нерухоме майно, вклади в банках. За своєчасністю заповнення декларацій про прибутки стежить секретар виконкому Кіндра О.І., заведені та ведуться їх особисті справи.
В липні 2008 року сільським головою проведена бесіда з держслужбовцями, які були попереджені про встановленні для них обмеження, під особистий підпис.
За поточний рік порушень Закону України «Про боротьбу з корупцією» , постанов суду про притягнення до відповідальності службовців Великокопанівської сільської ради не надходило.
1.5. Жителі села обрали свої вуличні комітети та їх голів (30 чол.), які приймають активну участь у вирішенні нагальних проблем села, засіданнях сесій, виконкомів та депутатських комісій.
Рада ветеранів села, яку очолює ветеран збройних сил Ландарь Євген Олексійович, щомісяця проводять свої засідання з метою вивчення нагальних проблем учасників війни та надання допомоги у їх вирішенні.
Опікунська рада села, яку очолює Грицаєнко Лариса Миколаївна, займається проблемами опікунства.
1.6. Приміщення сільської ради знаходиться в центрі села Великі Копані по вул. Карла Маркса, 79. Є в наявності вивіска сільської ради встановленого зразку, прапор, встановлений режим роботи, обладнаний стенд об’яв та інформацій.
Добудовано нові приміщення будівлі та проведено ремонт старих.