Об'яви / Новини

До уваги користувачів нашого сайту! Запрошуємо відвідати наш інформаційний ресурс - новий сайт Великокопанівської територіальної громади. http://vkopanivska.gromada.org.ua

Об'ява 20.02.2017

10 лютого 2017 року відбулася третя сесія Великокопанівської сільської ради на якій прийнято нову структуру сільської ради. Враховуючи це рішення, з 1-го березня 2017 року при  виконкомі сільської ради почне свою роботу Великокопанівський відділ освіти.

Новина 15.02.2017

15 лютого відзначається 28-ма річниця виведення радянських військ з Афганістану. Сьогодні до цієї дати у Великокопанівській громаді приурочили відкриття меморіальних дошок загиблим воїнам-афганцям Кононенка Олексія Євгенійовича та Андрєєва Миколи Миколайовича на стінах навчальних закладів Олешківського  МНВК та Великокопанівської ЗОШ, в стінах яких вони в свій час навчалися. Вшанувати пам’ять загиблих побратимів прийшли сьогодні учасники бойових дій в Афганістані, а також рідні, однокласники, школярі, жителі Великокопанівської громади.

Новина 15.02.2017

10 лютого 2017 року відбулося засідання 3 сесії VIII скликання, на якій було розглянуто такі питання: про план роботи на 2017 рік; про внесення змін до структури сільської ради; про податки і збори на 2017 рік; про звіт КП "Великокопанівське", про виконанння бюджету за 2016 рік; про вступ до асоціації ОТГ;,про зміни до бюджету; про створення відділу освіти на надання йому статусу юридичної особи.

Новина 14.02.2017

Спорт

Завжди наше село славилося спортивними талантами. Його спортсмени відомі далеко за межами області та України, зберігають і примножують славні традиції спорту, зміцнюють авторитет нашого краю.


2В селі Великі Копані уже багато років розвивається такий вид спорту, як Кіокушин карате, під керівництвом Соценка Володимира Володимировича. Його вихованці неодноразово здобували перемогу у всеукраїнських та міжнародних конкурсах. Деякі з його учнів уже проявляють себе у тренерстві і мають свої вихованців. Зараз Володимир Володимирович проводить тренування у спортивному клубі «Сакура» села Великі Копані. На сьогоднішній день його вихованці є призерами Херсонської області по Кіокушин карате:
1. Микитіна Дарина
2. Єгоров Володимир
3. Єгоров Роман


Величезний внесок у спортивний розвиток нашого села вносить заслужений тренер України, ветеран херсонського боксу Андріанов Григорій Антонович. Його заслугою є створення залу для проведення занять по боксу, в якому тренуються спортсмени. Вся ця робота дає результати, його вихованці піднімаються на високий рівень і досягають спортивних вершин, а змагання проходять на високому рівні. На сьогоднішній день кращими боксерами села Великі Копані є:
1. Чебукін Олексій – чемпіона Херсонської області серед юніорів, Призера України. Багаторазовий переможець міжнародних турнірів різного рангу.                                                                                                                                                                                      2. Чертенко Максим – чемпіон Херсонської області, чемпіона всеукраїнських турнірів.
3. Юрченко Максим – переможець Всеукраїнського турніру.
4. Болдирєв Влад – переможець Всеукраїнського турніру.
5. Гуляєв Максим – фіналіст Чемпіонату Херсонської області. 
6. Слюсарєв Микита – переможець Всеукраїнського турніру.
7. Янчуков Владислав – переможець обласних турнірів.


1Футбольна команда «Ніка» представляє Великі Копані в першості Олешківського району. За період з 2010 року, а це є рік народження команди, хлопці успішно захищали і продовжують захищати честь села.
Команда є володарем кубка району, призером районних змагань. Вихованці команди успішно грають в першості області та України. Чабанов Андрій, Терещенко Олександр, Лященко Ілля, Топалов Нікіта, Кононенко Дмитро, Мазуркевич Тарас, Острянський Вадим стали срібними призерами першості області серед юнаків в 2016 році. А наша гордість, – це гравець Донецького «Шахтара» Шушко Павло, - являється чемпіоном України.
Порадували нас і наймолодші вихованці команди, які роблять свої перші кроки в великому спорті, а саме Магомедов Расім (капітан команди), Острянський Максим, Свирида Олександр, Цуркан Вадим, Буганов Вадим, Ковальов Сергій, Тягун Кирило, Перевощиков Данило, Гречаний Сергій, Омельчуки Микола та Юрій, Вольський Владислав, Галушко Віталій. Вони стали призерами змагань «Шкіряний м’яч» 2016.
Ну і наша основна команда, за яку грають гравці, які дійсно вболівають за престиж свого села і віддають всі свої сили та майстерність на футбольному полі, на радість своїм вболівальникам, це: Терещенко Віталій (капітан команди), Колін Дем’ян, Приходченко Руслан, Маляр Анатолій, Крайнюков Микола, Кароян Юнус, Великий Ігор, Дудкін Микола, Чабанові Андрій та Дмитро, Самойлов Сергій, Коцюбівський Сергій, Терещенко Андрій, Костін Сергій, Бабенко Вадим, Крайнюков Сергій, Рошка Володимир. Тренер команди Довгаль Василь Петрович.

3Футбольна команда  «Інтер»
Склад футбольного клубу «Інтер» у такому вигляді як зараз був сформований в 2010 році, хоча гравці починали свій футбольний шлях набагато раніше. 
По-перше «Інтер» багатонаціональна команда. Інтер не раз ставав переможцем кубка закриття сезону. Інтер займав перше місце в другій групі Цюрупинського району в 2011та 2012 роках. Інтер не один раз був фіналістом кубків відкриття та закриття сезону .
На сьогоднішній день основним складом команди є: Шашкевич Олександр (капітан команди), Абдулаєв Михаїл, Даннов Владислав, Кудревський Олександр, Корнійчук Василь, Потік Ігор, Шевченко Артем, Лихацький Олександр, Ксюк Роман, Резніченко Максим, Смоян Вазген, Смоян Едгар, Великий Євгеній, Колодич Олександр, Завялов Олександр, Герасименко Давид, Чертенко Микола, Пен Владислав. Це досить сильні та досвідчені спортсмени, які мають високий рівень. Це згуртована, дружна команда, яка готова відстоювати престиж свого села.

 

57 жовтня у приміщенні Великокопанівського Будинку культури був проведений турнір по настільному тенісу.
Результати гри:
1 місце – Кувалдін Богдан
2 місце – Гордей Віктор
3 місце – Санін Сергій

6Також 7 жовтня у приміщенні Великокопанівської бібліотеки для дорослих був проведений турнір на першість сіл Великі Копані та Добросілля по шахам.
У змаганні взяли участь шість амбіційних гравців. Результати гри:
1 місце – Літвіненко Іван Федорович
2 місце – Коротунов Антон
3 місце – Дудкін Андрій
4 місце – Ахмедов Шаміль
5 місце – Коломійченко Юрій
6 місце - Ахмедов Мурат

10 грудня 2016 до Всесвітнього дня футболу на стадіоні Великих Копанів цього дня зустрілися футболісти двох сіл: Великі Копані та Абрикосівка. Це «бувалі» гравці, які захищали честь своїх рідних сіл ще у 60-80х роках.

Було проведено матч, і хоча гравці вже не могли похизуватись особливу швидкість і спритність, але багаторічний досвід та майстерність не втратили.

4На полі царювала хороша дружна атмосфера, по закінченні гри усіх пригощали свіжозвареною юшкою. І хоча матч було закінчено 4:1 на користь Абрикосівської команди, усі гравці залишились при впевненості,  що перемогла дружба.