Об'яви / Новини

До уваги користувачів нашого сайту! Запрошуємо відвідати наш інформаційний ресурс - новий сайт Великокопанівської територіальної громади. http://vkopanivska.gromada.org.ua

Об'ява 20.02.2017

10 лютого 2017 року відбулася третя сесія Великокопанівської сільської ради на якій прийнято нову структуру сільської ради. Враховуючи це рішення, з 1-го березня 2017 року при  виконкомі сільської ради почне свою роботу Великокопанівський відділ освіти.

Новина 15.02.2017

15 лютого відзначається 28-ма річниця виведення радянських військ з Афганістану. Сьогодні до цієї дати у Великокопанівській громаді приурочили відкриття меморіальних дошок загиблим воїнам-афганцям Кононенка Олексія Євгенійовича та Андрєєва Миколи Миколайовича на стінах навчальних закладів Олешківського  МНВК та Великокопанівської ЗОШ, в стінах яких вони в свій час навчалися. Вшанувати пам’ять загиблих побратимів прийшли сьогодні учасники бойових дій в Афганістані, а також рідні, однокласники, школярі, жителі Великокопанівської громади.

Новина 15.02.2017

10 лютого 2017 року відбулося засідання 3 сесії VIII скликання, на якій було розглянуто такі питання: про план роботи на 2017 рік; про внесення змін до структури сільської ради; про податки і збори на 2017 рік; про звіт КП "Великокопанівське", про виконанння бюджету за 2016 рік; про вступ до асоціації ОТГ;,про зміни до бюджету; про створення відділу освіти на надання йому статусу юридичної особи.

Новина 14.02.2017

Будинок культури

Господарства, установи

Народний вокальний гурт "Чисті криниці" Малі вокальні форми (дорослі)
Народний аматорський драматичний колектив Малі вокальні форми (діти)
Дитячий аматорський театральний колектив Вокально-естрадний колектив
Дитячий хор "Джерельце" Жіночій вокальний ансамбль "Мелодія душі"
Танцювальний колектив "Відображення" Танцювальний колектив "Віночок"
Танцювальний колектив "Асорті" Вокально-інструментальний ансамбль "Хіт Сезону"
Нагороди, дипломи, грамоти Колектив художнього читання

Будинок культури

Будинок культури села Великі КопаніБудинок культури, що функціонує сьогодні у Великих Копанях, збудовано 1958 року. Фінансується він з місцевого бюджету. Налічує п'ять штатних одиниць: директор, художній керівник, керівник гуртка, керівник народного аматорського театрального колективу, технічний працівник.

Будинок культури Великих Копанів має достатню матеріально-технічну базу: підсилювально–акустичну, освітлювальну та звукову апаратуру, театральні костюми та музичні інструменти.

У стінах БК працює дванадцять дорослих та дитячих колективів художньої самодіяльності у наступних жанрах:Будинок культури узимку

  • вокальні народного співу,
  • вокальні естрадного співу,
  • вокальні академічного співу,
  • театральні,
  • інструментальні,
  • хореографічні.

Вони об'єднують у своїх рядах близько 140 учасників, творчість яких відома не тільки жителям Великих Копанів та Добросілля, а і всьому Цюрупинському району. Виступи цих колективів завжди яскраві, самобутні і тому помітні на обласних фестивалях та оглядах.

Будинок культури села В.КопаніЗі своїми творчими доробками успішно знайомлять глядачів на обласних заходах та конкурсах протягом уже п'яти років танцювальний колектив "Відображення" (керівник Лариса Собко), вокальний колектив "Чисті криниці" (керівник Тетяна Собко), дорослий та дитячий аматорські театральні колективи. А драматичні колективи вже другу театральну весну очолюють трійку перших. Дуже подобаються копанцям виступи вокального ансамблю "Мелодія душі" (керівник Людмила Задніпряна), дитячого хору "Джерельце" (керівник Сергій Мінєнков), дитячого танцювального колективу "Асорті" (керівник Лариса Собко), вокально-інструментального ансамблю (керівник Людмила Задніпряна), які в наступному році вже планують свій дебют на обласній сцені.

Будинком культури (у тісному контакті з колективами загальноосвітньої школи, дитячого садочку "Ягідка", шкільною та сільськими бібліотеками) проводиться велика масово-дозвільна діяльність: театралізовані вистави, народні гуляння, дитячі ранки, тематичні концерти, вечори пам'яті та інші програми переважно розважального напрямку.

Таких високих показників у роботі колектив Будинку культури досяг завдяки підтримці депутатського корпусу та виконкому, сільської ради, численних спонсорів і, насамперед, сільської голови Костенко Валентини Дмитрівні.

Будинок культури села В.Копані Будинок культури села В.Копані Будинок культури села В.Копані
Будинок культури села В.Копані Будинок культури села В.Копані Будинок культури села В.Копані
Будинок культури села В.Копані Будинок культури села В.Копані Будинок культури села В.Копані
Будинок культури села В.Копані Будинок культури села В.Копані Будинок культури села В.Копані
Будинок культури села В.Копані Будинок культури села В.Копані Будинок культури села В.Копані