Об'яви / Новини

До уваги користувачів нашого сайту! Запрошуємо відвідати наш інформаційний ресурс - новий сайт Великокопанівської територіальної громади. http://vkopanivska.gromada.org.ua

Об'ява 20.02.2017

10 лютого 2017 року відбулася третя сесія Великокопанівської сільської ради на якій прийнято нову структуру сільської ради. Враховуючи це рішення, з 1-го березня 2017 року при  виконкомі сільської ради почне свою роботу Великокопанівський відділ освіти.

Новина 15.02.2017

15 лютого відзначається 28-ма річниця виведення радянських військ з Афганістану. Сьогодні до цієї дати у Великокопанівській громаді приурочили відкриття меморіальних дошок загиблим воїнам-афганцям Кононенка Олексія Євгенійовича та Андрєєва Миколи Миколайовича на стінах навчальних закладів Олешківського  МНВК та Великокопанівської ЗОШ, в стінах яких вони в свій час навчалися. Вшанувати пам’ять загиблих побратимів прийшли сьогодні учасники бойових дій в Афганістані, а також рідні, однокласники, школярі, жителі Великокопанівської громади.

Новина 15.02.2017

10 лютого 2017 року відбулося засідання 3 сесії VIII скликання, на якій було розглянуто такі питання: про план роботи на 2017 рік; про внесення змін до структури сільської ради; про податки і збори на 2017 рік; про звіт КП "Великокопанівське", про виконанння бюджету за 2016 рік; про вступ до асоціації ОТГ;,про зміни до бюджету; про створення відділу освіти на надання йому статусу юридичної особи.

Новина 14.02.2017

Бібліотека для дітей та дорослих

Господарства, установи

КП Великокопанівське
ДНЗ ясла-садок «Ягідка»
Загальноосвітня школа І-ІІІ ступеню
Бібліотека для дітей та дорослих
Ветеранська організація
Будинок культури
Клінична лікарня
Оптовий ринок В. Копанів

Великокопанівська бібліотека для дітей та дорослих

Великокопанівська бібліотека для дітей та дорослихДитяча та доросла бібліотеки знаходяться на бюджеті Великокопанівської сільської ради.

На сьогодні місія бібліотеки для дітей та дорослих полягає в наступному:
- правова освіта населення
- підвищення безперервного освітнього рівня користувачів
- задоволення естетичних смаків
- бібліотечне обслуговування дітей, ветеранів війни та праціВеликокопанівська бібліотека для дітей та дорослих

2010 року сільською радою надана допомога в оформлені передплати на періодичні видання, придбана художня література, сучасні енциклопедії та довідники.
    Колектив бібліотеки вважає принципово важливим підтримання контактів і співробітництво зі школою, дитячим садочком та краєзнавчим музеєм.Великокопанівська бібліотека для дітей та дорослих
    Багато користувачів шкільного віку звертаються до бібліотек. Для виконання запитів користувачів бібліотекарі проводять велику роботу з бібліографічного пошуку, використовуючи книги, періодичні видання та Інтернет. За допомогою оргтехніки друкуються рекомендаційні списки літератури.
    Упродовж 2010 року бібліотека для дітей та дорослих намагалась забезпечити потреби навчально-виховного процесу та належний рівень популяризації бібліотечного фонду.
    Великокопанівська бібліотека для дітей та дорослихПроводилася активна робота над заохочуванням дітей та дорослих до читання, над зацікавленням їх книгою: залучено 1 605 читачів, видано близько 37 000 книг та періодичних видань; організовано і проведено комплекс заходів: бесіди, книжкові виставки, інформаційні години, тематичні полички, виставка малюнків, презентація та обговорення книг, бібліографічні огляди, вікторини, конкурси та ін.

Великокопанівська бібліотека для дітей та дорослихПопуляризація книг проводилася за допомогою різних форм бібліотечної роботи:
- тематичні та літературні вечори, присвячені творчості Т. Г. Шевченка, О. Довженка та М. Гоголя,
- обговорення та презентація книг Довженка та Гоголя,
- тиждень дитячої та юнацької книги,
- конкурс читачів "Кобзарева зоря".

Великокопанівська бібліотека для дітей та дорослих    Значна увага в роботі відводиться співпраці з Будинком культури. Для проведення заходів до кожного свята оформлюються книжкові виставки. Так, до Дня перемоги у бібліотеці провели бібліографічний огляд „Безсмертний подвиг нашого народу у роки ВВВ", де були представлені книги про героїзм та мужність нашого народу у цій жахливій війні. Проведено у бібліотеці і урок пам'яті " Чорнобиль - чорний біль України" з оформленням тематичної полички. До Дня рідної мови провели літературну годину "Мова - скарбниця духовності народу" з поетичними читаннями та конкурсом читців.
Великокопанівська бібліотека для дітей та дорослих     Також спільно з Будинком культури бібліотека приймала участь у підготовці свята до Дня незалежності. Проведено літературну годину "З дитинства знай свої права" з книжковою виставкою "Твої права та обов'язки".
    У серпні місяці колектив бібліотеки для дітей та дорослих прийняв участь у Всеукраїнському саміті директорів дитячих обласних бібліотек. Бібліотека для дітей та дорослих разом зі шкільною бібліотекою у приміщенні школи підготувала та провела захід "Голодомор - геноцид українського народу"; оформила виставку "Не маємо право забути".
    У липні місяці у бібліотеці для дітей було зроблено капітальний ремонт.

Інші фото у фотогалереї.