Об'яви / Новини

До уваги користувачів нашого сайту! Запрошуємо відвідати наш інформаційний ресурс - новий сайт Великокопанівської територіальної громади. http://vkopanivska.gromada.org.ua

Об'ява 20.02.2017

10 лютого 2017 року відбулася третя сесія Великокопанівської сільської ради на якій прийнято нову структуру сільської ради. Враховуючи це рішення, з 1-го березня 2017 року при  виконкомі сільської ради почне свою роботу Великокопанівський відділ освіти.

Новина 15.02.2017

15 лютого відзначається 28-ма річниця виведення радянських військ з Афганістану. Сьогодні до цієї дати у Великокопанівській громаді приурочили відкриття меморіальних дошок загиблим воїнам-афганцям Кононенка Олексія Євгенійовича та Андрєєва Миколи Миколайовича на стінах навчальних закладів Олешківського  МНВК та Великокопанівської ЗОШ, в стінах яких вони в свій час навчалися. Вшанувати пам’ять загиблих побратимів прийшли сьогодні учасники бойових дій в Афганістані, а також рідні, однокласники, школярі, жителі Великокопанівської громади.

Новина 15.02.2017

10 лютого 2017 року відбулося засідання 3 сесії VIII скликання, на якій було розглянуто такі питання: про план роботи на 2017 рік; про внесення змін до структури сільської ради; про податки і збори на 2017 рік; про звіт КП "Великокопанівське", про виконанння бюджету за 2016 рік; про вступ до асоціації ОТГ;,про зміни до бюджету; про створення відділу освіти на надання йому статусу юридичної особи.

Новина 14.02.2017

Комунальне підприємство "Великокопанівське"

Господарства, установи

КП Великокопанівське
ДНЗ ясла-садок «Ягідка»
Загальноосвітня школа І-ІІІ ступеню
Бібліотека для дітей та дорослих
Ветеранська організація
Будинок культури
Клінична лікарня
Оптовий ринок В. Копанів

Комунальне підприємство "Великокопанівське"

Комунальне підприємство "Великокопанівське"2005 року на території Великокопанівської сільської ради створено комунальне господарство „Великокопанівське" (директор Бешлєв А.В.). Сільська рада доклала усіх зусиль для створення матеріально-технічної бази господарства: виділено приміщення для адміністрації, придбана техніка (6 тракторів, 3 газонокосарки, 3 бензопили, автомобіль «Джак» для ритуальних послуг).

КП «Великокопанівське» обслуговує та підтримує в робочому стані водопровідну мережу села, надає послуги населенню з розпилювання дров, вивозу сміття, перевезення вантажів по селу, оранки городів, завантаження будівельних матеріалів, грейдерування (частково).

2010 рік для Комунального підприємства "Великокопанівське" був досить результативним: багато досягнуто в плані розвитку підприємства, чимало зроблено на користь громади с. Великі Копані та Добросілля.

зображення 0008На протязі всього року, а особливо до поминальних днів, на всіх кладовищах та прилеглих територіях прибирається, вивозиться сміття, дискується ґрунт від бур'янів. За бюджетні кошти придбано туалети на кладовища, встановлено їх силами підприємства. До Дня перемоги в центрі села та на центральному кладовищі були відремонтовані, покрашені та побілені пам'ятники. Парк в с. В. Копані та громадський туалет утримуються в належному санітарному стані. Регулярно вивозиться сміття з урн по всьому селу. Під час сильних снігопадів цього року силами підприємства, найманої техніки та за активної допомоги жителів села проводилося розчищення доріг від снігових заносів.

За бюджетні кошти придбано автомобіль для ритуальних послуг, зроблено капітальний ремонт тракторів М73-80, МТЗ-82. За власні кошти підприємством зроблено капітальний ремонт екскаватора та трактора Т-16, проведено технічний огляд тракторів, зареєстровано ритуальний ав­томобіль. Придбано комп'ютерне обладнання, підключено Інтернет.

Комунальне підприємство "Великокопанівське"Спільними зусиллями підприємства та сільської ради проведено реконструкцію системи водопостачання с. Добросілля та зроблено проект електрифікації на башту с. В. Копані. Здійснюється реконструкція Будинку побуту під банкетний зал.

2010 року отримано Акт на право власності на земельну ділянку під центральне сміттєзвалище. З сільською радою уклали договір відведення земельної ділянки під паркування автотранспорту - жителі с. В. Копані та Добросілля отримали можливість паркувати свої авто безкоштовно. Паркування та прилеглі до ринку "Нежданна" території постійно підтримуються в належному санітарному стані.

Та нарешті (як то кажуть), роботі - час, та й відпочинку – годинка. Колектив КП "Великокопанівське" приймає активну участь у проведенні всіх масових заходів: Дня незалежності, Дня освіти, Дня села та ін. Та так, що душа ударяє в закаблуки та щиро виспівує!

Інші фото у фотогалереї