Об'яви / Новини

18 ГРУДНЯ 2016 РОКУ відбудуться перші вибори депутатів сільських, селищних, міських рад територіальних об’єднаних громад і відповідних сільських, селищних,  міських голів. Для організації та проведення цих виборів Великокопанівська сільська виборча комісія працює з 07 листопада 2016 року у новосформованому складі.

Новина 30.11.2016

18 грудня 2016 року відбудуться перші вибори депутатів сільських, селищних, міських рад об’єднаних територіальних громад і відповідних сільських,селищних, міських голів, призначені ЦВК.  Для забезпечення підготовки та проведення цих  місцевих виборів Великокопанівська сільська виборча комісія почала роботу у новосформованому складі 07.11.2016 року.

Новина 25.11.2016

Дорогі односельці!

Вітаємо Вас з Днем Гідності та Свободи!
У цей знаменний і величний день ми з гордістю говоримо про те, що українці – це нація, яка заслуговує поваги світової спільноти, адже патріотизм і мужність громадян, які восени 2004 року та у листопаді 2013 року — лютому 2014 року постали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору є прикладом цього.
Ми відродилися, як сучасна європейська нація, вільних і відповідальних громадян, здатних відстояти свою свободу, державність і людську гідність.
Гідний поваги народ, має пам’ятати кожного, хто віддав своє життя за Свободу, Гідність та Незалежність своєї Батьківщини.
Нехай буде мирне небо над українською землею, добробут й родинна злагода у ваших!

Зі святом Вас!
Слава Україні! Героям слава!

Об'ява 21.11.2016

19 листопада 2016 року хореографічний колектив «Відображення»(Великокопанівський Будинок культури) взяв участь у I-му Всеукраїнському телевізійному хореографічному фестивалю-конкурсі «Зірки Терпсіхори-2016» та став лауреатом II премії у номінації «Народна хореографія». Керівник колективу Собко Лариса Вікторівна отримала подяку за особистий професіоналізм та значний особистий внесок у розвиток дитячої творчості.

Диплом

Новина 21.11.2016

Материалы

Оголошення

Шановні односельці!

Проводиться Всеукраїнська Акція «Бібліотека українського воїна» ініційована Міністерством культури України для підтримки бойового духу та патріотичного виховання українських військовослужбовців. У ході проведення Акції сільською бібліотекою приймаються в дарунок книги вітчизняної та світової художньої літератури в перекладі українською мовою, науково-популярні видання з історії Української держави, її культури, які будуть передаватися до бібліотек військових частин Збройних Сил України.

Просимо Вас взяти участь в Акції.

                                                  Інна Нікітіна, завідуюча Великокопанівської бібліотекою для дорослих.