Об'яви / Новини

До уваги користувачів нашого сайту! Запрошуємо відвідати наш інформаційний ресурс - новий сайт Великокопанівської територіальної громади. http://vkopanivska.gromada.org.ua

Об'ява 20.02.2017

10 лютого 2017 року відбулася третя сесія Великокопанівської сільської ради на якій прийнято нову структуру сільської ради. Враховуючи це рішення, з 1-го березня 2017 року при  виконкомі сільської ради почне свою роботу Великокопанівський відділ освіти.

Новина 15.02.2017

15 лютого відзначається 28-ма річниця виведення радянських військ з Афганістану. Сьогодні до цієї дати у Великокопанівській громаді приурочили відкриття меморіальних дошок загиблим воїнам-афганцям Кононенка Олексія Євгенійовича та Андрєєва Миколи Миколайовича на стінах навчальних закладів Олешківського  МНВК та Великокопанівської ЗОШ, в стінах яких вони в свій час навчалися. Вшанувати пам’ять загиблих побратимів прийшли сьогодні учасники бойових дій в Афганістані, а також рідні, однокласники, школярі, жителі Великокопанівської громади.

Новина 15.02.2017

10 лютого 2017 року відбулося засідання 3 сесії VIII скликання, на якій було розглянуто такі питання: про план роботи на 2017 рік; про внесення змін до структури сільської ради; про податки і збори на 2017 рік; про звіт КП "Великокопанівське", про виконанння бюджету за 2016 рік; про вступ до асоціації ОТГ;,про зміни до бюджету; про створення відділу освіти на надання йому статусу юридичної особи.

Новина 14.02.2017

ТОВ БВФ "Нежданна"

Господарства, установи

КП Великокопанівське
ДНЗ ясла-садок «Ягідка»
Загальноосвітня школа І-ІІІ ступеню
Бібліотека для дітей та дорослих
Ветеранська організація
Будинок культури
Клінична лікарня
Оптовий ринок В. Копанів

Ринок В. Копані «Нежданий» під Херсоном–
кращий овочевий оптовий ринок на півдні України

Федір Федорович НегойВеликі Копані (Цюрупинський район, Херсонська область), як і кожен населений пункт, мають своїх особливих і чудових мешканців. У селі В. Копані є багато людей, які працюють над створенням позитивного іміджу сіла, над його процвітанням і благополуччям. Заслуговує безліч добрих слів своїх односельців і Федір Федорович Негой – генеральний директор оптового ринку у с. В. Капані «Нежданий», засновник приватного ринку «Нежданий», найбільшого оптового ринку на півдні України. Офіційна назва підприємства - ТОВ «Багатогалузева виробнича фірма «Нежданна». Високий професіонал своєї справи, умілий керівник, який добре знається на економіці, торгівлі і фінансах. Він стояв біля витоків і продовжує нести свою вахту за штурвалом одного з найуспішніших сучасних підприємств – оптового овочевого ринку В. Копанів. А активний і життєстверджуючий дух, позитивне відношення до людей допомагають долати будь-які труднощі, що виникають на шляху.

Директор оптового с/г ринку Федір Негой виступає меценатом багатьох районних та обласних заходів. Він забезпечує овочами та фруктами дитячий будинок «Теремок», Херсонський дитячий притулок. Дбає підприємець і про те, щоб кожного року якомога більше створювати на ринку В. Копанів додаткових робочих місць для своїх односельців. Нещодавно директор овочевого сільгосп. ринку Ф.Ф. Негой за власні кошти відремонтував недіючий промисловий магазин у Великих Копанях, завіз туди спортивне знаряддя і подарував цей спортивний міні-комплекс молоді села. Сьогодні там відточують свою майстерність хлопці з секцій карате, важкої атлетики, спортивного танцю та ін. Ще у селі працюють секції з футболу, кіокушин-карате, волейболу та баскетболу, які з задоволенням відвідує молодь. Спортсмени приймають участь у змаганнях не тільки місцевого рівня, а і у Всеукраїнських та міжнародних, привозячи у рідне село нагороди за свої перемоги. У орендованому приміщенні працюють бар та дискотека, де залюбки проводять свій вільний час молоді люди.

Немало було зроблено Федором Федоровичем для розвитку ринкової сфери на Херсонщині. Колись, на етапі становлення оптового ринку В. Копані, всю маркетингову діяльність він був вимушений взяти в свої руки. Здібність до аналітичного аналізу ринкових тенденцій сприяла тому, що овочевий оптовий ринок Копанів, розташований на півдні України у Херсонській області під Цюрупинськом, став динамічною компанією, яка на високому професійному рівні виконує поставлені перед нею маркетингові функції. І з кожним роком на оптовому ринку «Нежданий» створюється все більше робочих місць, а сервіс на приватному ринку стає все більш комфортним і різноплановим.

Не так просто налагодити і забезпечити скоординовану роботу такого підприємства, як найбільший оптовий овочевий ринок на півдні України, а тим більш підприємства з цілодобовим графіком роботи і зі складним внутрішнім механізмом. Але результат говорить сам за себе. Ринок В. Копанів працює злагоджено і надійно. А в перспективі – плани подальшого, ефективнішого формування інфраструктури і розробка нових напрямів діяльності. На всі конструктивні пропозиції Федір Федорович завжди з радістю відгукується.

Сьогодні овочевий ринок у Великих Копанях є найбільшим сільськогосподарським оптовим ринком України. Уважний, активний і енергійний керівник Федір Федорович зміг заразити своєю кипучою енергією, захопити ідеєю і дати швидкий старт оптовому ринку, який сьогодні приносить значний дохід до бюджету країни і населеного пункту В. Копані, забезпечує робочими місцями сотні односельців і виконує найважливішу посередницьку функцію в питанні покупки-реалізації сільськогосподарської продукції. Хотілося б особливо відзначити, що Федір Федорович – активна і небайдужа людина, яка регулярно виступає меценатом багатьох районних і обласних заходів, створює умови для активного і корисного дозвілля мешканців.

Щоб дізнатися про оптові ціни на овочі, ціни на капусту, томати, моркву та ін. ціни на базарі в Копанях, заходьте на сайт ринку у Великих Копанях «Нежданий» офіційний сайт найбільшого приватного оптового ринку в Україні, під Херсоном (Цюрупинський район Херсонської області).