Об'яви / Новини

До уваги користувачів нашого сайту! Запрошуємо відвідати наш інформаційний ресурс - новий сайт Великокопанівської територіальної громади. http://vkopanivska.gromada.org.ua

Об'ява 20.02.2017

10 лютого 2017 року відбулася третя сесія Великокопанівської сільської ради на якій прийнято нову структуру сільської ради. Враховуючи це рішення, з 1-го березня 2017 року при  виконкомі сільської ради почне свою роботу Великокопанівський відділ освіти.

Новина 15.02.2017

15 лютого відзначається 28-ма річниця виведення радянських військ з Афганістану. Сьогодні до цієї дати у Великокопанівській громаді приурочили відкриття меморіальних дошок загиблим воїнам-афганцям Кононенка Олексія Євгенійовича та Андрєєва Миколи Миколайовича на стінах навчальних закладів Олешківського  МНВК та Великокопанівської ЗОШ, в стінах яких вони в свій час навчалися. Вшанувати пам’ять загиблих побратимів прийшли сьогодні учасники бойових дій в Афганістані, а також рідні, однокласники, школярі, жителі Великокопанівської громади.

Новина 15.02.2017

10 лютого 2017 року відбулося засідання 3 сесії VIII скликання, на якій було розглянуто такі питання: про план роботи на 2017 рік; про внесення змін до структури сільської ради; про податки і збори на 2017 рік; про звіт КП "Великокопанівське", про виконанння бюджету за 2016 рік; про вступ до асоціації ОТГ;,про зміни до бюджету; про створення відділу освіти на надання йому статусу юридичної особи.

Новина 14.02.2017

Господарства, установи

Господарства, установи сільської ради

КП Великокопанівське
ДНЗ ясла-садок «Ягідка»
Загальноосвітня школа І-ІІІ ступеню
Бібліотека для дітей та дорослих
Ветеранська організація
Будинок культури

Клінична лікарня
Оптовий ринок В. Копанів

Найпоширенішими організаційно-правовими формами господарювання в с. Великі Копані є приватні підприємства, товариства з обмеженою відповідальністю, фермерські господарства.

За видами економічної діяльності структура суб’єктів ЄДРПОУ характеризується відносною стабільністю. Більше половини з них припадає на такі види діяльності, як оптова та роздрібна торгівля, сільське господарство, а саме: вирощування садів та виноградників.

Сільські господарства:

колектив апарату ВАТ ім. Фрунзе

Плисюк Микола Григорович фермер ФГ МиколаСільськогосподарське підприємство ВАТ ім. Фрунзе;

  • 10 фермерських господарствЯнтар”, „Перлина”, „Мрія”, „Олександра”, „Микола”, „Гілея”, „Прометей”, „Олекса”, „Маляр”, „Козак”, „Світоч”. 

Площа сільськогосподарських угідь (по всіх товаровиробниках, включаючи підсобні господарства) – 3681,64 га, з них ріллі – 2138,85 га; пасовищ – 991,49 га. 

Державне підприємство „Великокопанівське лісомисливське господарство”

Колектив апарату Великокопанівського держлісгоспуСтворено в 1951р. наказом Міністерства лісового господарства України № 36 від 24 січня 1951р. на площі – 17129 га відокремленої від Цюрупинського ДЛМГ.
До складу ЛМГ входять чотири лісництва: Новомаячківське, Великокопанівське, Виноградівське, Беркутське. Директор Великокопанівського ДЛМГ – Михайленко Володимир Дмитрович.
На сьогоднішній день площа Великокопанівського ЛМГ складає – 19274 га, з яких майже 14000 тис.га покрита лісом, що становить 72,6%. Це ліси І-ї групи спеціального призначення, протиерозійні. До їх складу входять: сосна звичайна (4,6 тис.га), сосна кримська (4,4 тис.га), акація біла (1,9 тис.га) та інші породи (дуб, ясен, клен, глєдичія, тополя, вяз, береза, верба, горіх, абрикос – 4 тис.га).
Михайленко Володимир ДмитровичЦе в держлісгоспі вперше в умовах нижньодніпровських пісків починали вирощувати посадовий матеріал. Досі його привозили з Росії та північних областей України. Та лісничий Великокопанівського лісництва Гуляєв О. В. довів всім, що можливо посалковий матеріал вирощувати в Нижньодніпровських пісках. Його розсадник, починаючи із 1956р. дає в середньому з гектара 4-5 мільйонів штук саджанців сосни. Це досягнення вважалося фантастичним. Розсадник і зараз продовжує своє існування, забезпечуючи посадковим матріалом Херсонську область. Побудований у 1972 накопичувач води дозволяє відстоювати і нагрівати воду до необхідної температури, лише тоді вона подається до поливальної машини. Побудували в лісгоспі і стаціонарну шишкосушилку, продуктивність якої 800кг.насіння за добу. У лавах лісоводів Великокопанівського ЛМГ працювали: „Заслужений лісівник України” директор Великокопанівського ДЛМГ Боровик Сергій Андрійович, лісничий Великокопанівського лісництва Гуляєв Олександр Васильович; лісокультурниці: Ковалер Ордена Леніна – Дудкіна Марія Павлівна, Ковалери Ордена Червоного Прапора – Малакуцька Раїса Іванівна і Шаповал Марія. В 2008р. звання „Заслужений лісник України” – присвоєно Шапці Віталію Васильовичу. На сьогодні Державне підприємство „Великокопанівське лісомисливське господарство” є одним із потужніх підприємствна Україні.

 фото-02 Наша адреса:
с. Великі Копані
Цюрупинського району,
Херсонської області,
Лісгосп
тел. (05542) 48-2-80
фото-12 
 фото-08 фото-09  lisgosp-11 
фото-01 фото-03 фото-05

Інші тематичні фото у фотогалереї.