Об'яви / Новини

До уваги користувачів нашого сайту! Запрошуємо відвідати наш інформаційний ресурс - новий сайт Великокопанівської територіальної громади. http://vkopanivska.gromada.org.ua

Об'ява 20.02.2017

10 лютого 2017 року відбулася третя сесія Великокопанівської сільської ради на якій прийнято нову структуру сільської ради. Враховуючи це рішення, з 1-го березня 2017 року при  виконкомі сільської ради почне свою роботу Великокопанівський відділ освіти.

Новина 15.02.2017

15 лютого відзначається 28-ма річниця виведення радянських військ з Афганістану. Сьогодні до цієї дати у Великокопанівській громаді приурочили відкриття меморіальних дошок загиблим воїнам-афганцям Кононенка Олексія Євгенійовича та Андрєєва Миколи Миколайовича на стінах навчальних закладів Олешківського  МНВК та Великокопанівської ЗОШ, в стінах яких вони в свій час навчалися. Вшанувати пам’ять загиблих побратимів прийшли сьогодні учасники бойових дій в Афганістані, а також рідні, однокласники, школярі, жителі Великокопанівської громади.

Новина 15.02.2017

10 лютого 2017 року відбулося засідання 3 сесії VIII скликання, на якій було розглянуто такі питання: про план роботи на 2017 рік; про внесення змін до структури сільської ради; про податки і збори на 2017 рік; про звіт КП "Великокопанівське", про виконанння бюджету за 2016 рік; про вступ до асоціації ОТГ;,про зміни до бюджету; про створення відділу освіти на надання йому статусу юридичної особи.

Новина 14.02.2017

Економічний портрет

Економічний портрет

Великі Копані відомі сьогодні на всю Україну своїм величезним овочевим ринком, який з’явився у 1995 році. З тих пір ринок є одним з найбільш крупних центрів з продажу плодоовочевій продукції. Тепер сюди привозять продукцію зі всіх регіонів України, і не лише України. Тут обмінюються товарами білоруські, молдовські, прибалтійські та російські оптовики. Навіть з Польщі приїжджають за овочами та фруктами, які вирощені на херсонській землі.

Ринок сільгосппродукції

Ринок сільгосппродукції значно поповнює бюджет сільської ради. «Існування ринку в нашому селі допомогло провести поточні капітальні ремонти в дитячих садках і лікарнях, – розповідає Олена Кіндра, секретар Великокопанської сільради. – Завдяки коштам, які надходять до нашого бюджету від ринку, а це мільйон гривень на рік, ми змогли купити устаткування для лікарні. Це спеціальні ліжка, обладнання для розвитку опорно-рухового апарату, необхідні апарати в зубопротезний кабінет. Також ми змогли відремонтувати пам'ятник загиблим воїнам… У цілому ж існування ринку – чинник для нас позитивний…».

Ринок сільгосппродукції Нежданний

 

Директор підприємства ТОВ «Нежданна» Федір Негой (керівник ринку «Нежданний»), виступає меценатом багатьох районних та обласних заходів. Нещодавно відремонтував у Великих Копаняхстару будівлю, завіз туди спортивне знаряддя і подарував цей міні-комплекс мешканцям села. Дбає підприємець і про те, щоб кожного року створювати на ринку якомога більше додаткових робочих місць для своїх односельців.

Федір Негой

Мільйон гривень, які надходять щороку до бюджету села за рахунок ринкової діяльності, – велика сума для населеного пункту, в якому проживає близько шести тисяч мешканців. Це вп’ятеро більше, ніж отримує будь-яке інше село з такою ж кількістю населення.
Та і взагалі, оптовий ринок сільськогосподарської продукції «Нежданний» у Великих Копанях реалізовує важливу функцію посередника у питанні забезпечення сприятливих умов для здійснення товарообміну між значними операторами аграрного ринку і малими виробниками сільськогосподарської продукції та оптовим покупцем і споживачем овочів, фруктів, ягід та зерна.